Triky

Výtejte

Z diskuze...

Statistika

Hmatné

Náročná kouzla

Náročné triky a kouzla

K těmto trikům a kouzlům budete potřebovat trošku tréninku.

Vejce v láhvi

Nechte několik dní vejce v ostrém vinném octě, až změkne tak, že mu budete moct dát podobu podlouhlou a půjde vměstnat do lahve. Polijte ho na to studenou vodou; vejce se zaokrouhlí a ztvrdne jako dříve.

Uvařte vejce ve studené vodě

Umělec si připraví krabici s dvojnásobným dnem: jedno je děravé a pohyblivé, tak, že jej lze vyndat. Mezi obě dna nasype trochu nehašeného vápna. Potom ukažé vejce, které chce uvařit, dá jedno vybrat a rozbije ho na důkaz, že vejce jsou syrová: také ukáže, že nádoba je prázdná, pak nechá přinést studenou vodu a nalije ji do nádoby, až naplní se asi do tří čtvrtin, vloží tam vejce a přikryje to nádobu. Vápno se začne hasit a rozkládat, a tím způsobí var vody. Za pět minut jsou vejce uvařena.

Upečte vejce

Vezměte vejce, udělejte do něj dírku, vyndejte trochu bílku a vlijte do vejce silnou kořalku, načež obraťte vejce tak v ruce, aby dírka byla dole. Držíte-li takto chvíli vejce, upeče se, že lze je sníst.

       
Poslední komentáře
22.06.2012 23:56:47: když cmkos tak jedině jedinečné slevové nabídky na www.akcez.cz
16.06.2012 07:01:03: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni penzijní připojištění česká spořitelna...
16.05.2012 14:09:36: Firemní akce Produkční agentura, které vyhledává nové tváře. Kreativita , Fotografické a vizážistick...
13.05.2012 18:39:25: penzijní připojištění komerční banka www.penzijni-pripojisteni-info.cz
 
Nej. čarovnější stránka